close
close
Barcelona upokorzyła Real Madryt! Lewandowski and Bernabeu players (WIDEO)

2 minutes, 39 seconds Read

FC Barcelona defeated Real Madrid in the Clasico. The Catalans beat 4-0, a brilliant opponent against Robert Lewandowski and two other players. “The Blancos” played together with Lamine Yamala and Raphinhę.

In the 2nd minute, Kylian Mbappé was next to Inakim Pensa, where he took second place. Sędziowie i tak zasygnalizowali spalonego. Następnie “Barca” wybroniła się przy trzech rzutach rożnych rywali.

Further information can be found here

W 8. Minucie Ruediger wybił piłkę po niecelnej center Yamala. During Lewandowski's 17-year history there was no traffic with pilgrims. W pewnym momentencie Pena, wyszedł przed pole karne. Mbappe tried out his career, but he was new to it. Ewentualny gol zostałby anulowany z powodu spalonego.

S 13. Minuti Lewandowski's main win against Yamala on the second pole. Nastoletni skrzydłowy przegrał pojedynek z Łuninem.

Po chwili Pena wybiłkę z linii bramkowej, a Vinicius huknął w trybuny. How do I know Barcelony doesn't have a spalonym?

W 22nd minute Raphinha zachował się egoistycznie. I can't marry Balde, but he's not ready yet. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. I don't know what Vinicius has to say.

Następnie Camavinga huknął w boczną siatkę. Akcja rozpoczęła się w tradycyjny sposób, czyli od spalonego Mbappe. W 28. Minucie Łunin odbił piłkę po mocnej proóbie Pedriego z dystansu.

Mbappé was traveling with traffic. Radość Francuza okazała się przedwczesna, ponieważ po raz szósty w tym spotkaniu został złapany w pułapkę ofsajdową.

S 33. Minucie Ruediger under Lewandowskiego w plecy. After you set off, you have to put in the effort. Następnie Vinicius odjechał Kounde, po czym dośrodkował prosto pod nogi Cubarsiego.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Przed Drugą odsłoną Frenkie de Jong zmienił Fermina.

W 48. Minuti Cubarsi wybiłkę spod nóg Mbappé. Two years later, Yamala had played soccer.

Wynik Klasyku otworzył Lewandowski. Casado prostopadłym podaniem obsłużył Polaka, który zachował zimną krew i płaskim strzałem pokonał Łunina.

Two minutes later, “Lewy” was played twice. Soon it shone with radiance, a shine ten times ideal.

Ancelotti musiał coś zmienić. Miejsce Tchouameniego in boisku zajął Modrić. Po Drugiej stronie na murawie zameldował się Dani Olmo.

Mbappé was overcome by drugs as he began to traffic around the world, but the entire family was no longer in the world. Two years later, Lewandowski scored a new Powinia-Skompletować hat trick. The police have been busy trying to stop the city's traffic and drugs.

W 72. Minucie Pena wygrał pojedynek to Mbappé. Z kolei Barcelona wyprowadziła trzeci cios. Raphinha Dograł from Yamala, który posłał piłkę pod ladę. 17-year history of the Clasico.

Zabawa Katalończyków trwała w najlepsze. Raphinha strzelił przepięknego gola, przerzucając piłkę nad bezradnym Łuninem.

W doliczonym czasie Pena zatrzymał Mbappe. Francuz, Co-Oczywiste w tym spotkaniu, był na spalonym.

Barcelona won 4-0 against Realu at the table. Przewaga Katalończyków nad “Królewskimi” wynosi sześć punktów. W n astępnej kolejce ekipa Flicka zmierzy się w Derbach z Espanyolem, a madrytczycy pojadą na Mestalla, żeby zmierzyć się z Valencią.